Zima a s ní akce, na které se můžete už teď těšit

Tak už je to zase tady – zimní sezóna pomalu klepe na dveře. Tak tady malý update toho, co nás v příštích týdnech/měsících čeká.

Stejně jako předešlé dva roky se budeme i letos scházet pravidelně každou středu na tréninkách v hale. Čas i místo zůstává stejné – od 19.30 v Podskalské (jedná se o nafukovací halu průmyslovky v Podskalské 10). Na místě máme k dispozici šatnu a sprchy. Kdokoliv byste se chtěl přidat, stačí se nám ozvat (je jedno kam – na facebook, přes tawk nebo mail, dostanete se na nás kděkoliv.) Začínáme 18.10. a budem se na všechny těšit.

Loňský trénink – tak pro představu, abyste věděli, jak hala vypadá, žejo.

Co se týče turnajů, už v listopadu se můžete těšit na turnaj pořádaný Áďou, Dominikem a jejich kámoši. Vloni se poprvé zhostili organizace a bylo to super. Nejenom, že jsme si fakt suprově zahráli. Ale na místě byly dva sudy domácího moštu od Matěje a k tomu spousta výborných pochutin. A to všechno za hubičku. No já už se tam docela dost těším, tak na to mrkněte a doražte za náma 18. 11. do Přelouče (kousek od Pardubic), nebudete litovat. Na facebooku se už teď můžete registrovat na zdi události.

Loňský turnaj v Hradci byl super, fakt.
A ještě aby ne, když ho pořádali tito dobrolidi.

No a tento týden jsme taky zveřejnili termín našeho většího zimního turnaje – Winter Spikeball CLassic 2017. Bude se konat 20. 1. ve stejné hale jako vloni – SCUK Hostivař. Na facebooku najdete event, kam budeme postupně přidávat další informace ohledně registrací a všeho ostatního, tak pozorně sledujte a nic vám neunikne. Dáme si fakt záležet, slibujeme.

Winter Spikeball Classic 2017

No a aby toho nebylo málo, tak máme v rukávu ještě jednu akci, na kterou určitě pojedem. Jedná se o zimní halový turnaj v Kolíně nad Rýnem. Bude se konat týden po tom našem, tedy 27.-28. 1. Mělo by se jednat o otevřené halové mistrovství Německa. No a protože to pořádá celá kolínská parta, je to taková jako řekla bych záruka skvělé akce. Tak mrkněte třeba zase na událost na facebooku a promyslete, jestli tam nejet taky.

No a to je prozatím všechno, doufáme, že se se spoustou z vás na akcích potkáme a budou se vám líbit. Tak brzy na viděnou!