Přidej se k nám

Pick-up hry:

Středeční pick-up hry jsou každou středu od 19:30 v Praze na Výtoni – přijít může kdokoliv, stačí nám dát vědět dopředu na náš mail info@roundnet.cz nebo nám napsat na sociálních sítích, rádi se vám budeme po dobu tréninku věnovat a roundnet vás naučíme.

 

Jsi začátečník?

Pokukuješ po nějaké sportovní aktivitě, kterou bys ve volném čase dělal? Chtěl bys poznat nové lidi, naučit si nevšední sport a stát se součástí roundnet komunity? Pak se k nám přidej! Nabízíme tréninky každou středu v zimě i v létě – místa a vybavení je vždy dostatek. Na trénincích tě naučíme základy roundnetu, pomocí vedeného tréninku ti ukážeme, jak se co dá zlepšit a vytrénovat a dost možná si třeba už po prvním tréninku zahraješ super výměny. Hlavně na tréninku najdeš vždycky někoho na podobné úrovni a velmi rychle se do toho dostaneš.

Zaujalo tě to? Neváhej nás kontaktovat a přijď na pondělní vedený trénink pro začátečníky i pokročilé (Výtoň, 19:30-21:00). Těšíme se na tebe!

 

Jsi pokročilý?

Už nějaké zkušenosti máš a rád by si svou hru zlepšil? Chtěl bys zároveň poznat nové kamarády, které roundnet taky baví, a ještě se od nich něo naučit? Přidej se k nám! Rádi uvítáme všechny nové tváře, naučíme tě spoustu drillů a způsobů, jak zvýšit tvoji herní úroveň a třeba se můžeš přidat i na některý z turnajů, který pořádáme. Vždy se snažíme vybírat vyrovnané týmy, díky kterým je hra dostatečně soutěživá a zároveň se naučíš nové údery nebo strategii.

Zaujalo tě to? Neváhej nás kontaktovat a doraž za námi na středeční pickup (19:30-21:00) nebo pondělní vedený trénink (19.30-21:00). Těšíme se na tebe!

 

A kdože jsme?

 

Jsme Gabriela a Jakub. Roundnetu jsme tak trochu propadli v roce 2014 poté, co jsme si koupili náš první set na dovolenou v Řecku. Roundnet se nám zalíbil natolik, že jsme se rozhodli vybudovat mu v Čechách místo mezi sporty, které si podobně jako roundnet zahraješ na pláži, na louce, kdekoliv jen budeš chtít. Začali jsme pořádat turnaje, pravidelné tréninky, prodávat Spikeball sety a podílet se na budování roundnet komunity v Čechách. Od roku 2017 spolupracujeme se Spikeball USA, což nám umožňuje vám dodávat americké sety a posouvat roundnet zase o trochu dál.

Podporujeme nejlepší týmy v České republice a jsme hrdí, že vychováváme skvělé hráče na světové úrovni. Czech Roundnet sdružuje všechny, které kulatá síťka baví, ať už na profesionální nebo amatérské úrovni. Turnaje a jiné akce, které pořádáme, děláme s radostí a snažíme se, abyste se dobře bavili a hlavně aby vám bylo okolo roundnetu dobře. Sdílíme s váma všechno, co se kolem nás děje – ať už na sociálních sítích nebo tady na blogu. Díky, že jste s náma a pomáháte nám atmosféru kolem kulaté síťky tvořit.

 

Jakub Myšák

  • 31 let
  • Zakladatel Czech Roundnet & Head Coach
  • CIT koordinátor v logistické společnosti
  • jakub@roundnet.cz

Gabriela Mlčochová

  • 27 let
  • Zakladatelka Czech Roundnet
  • lékařka
  • gabriela@roundnet.cz