Blog

Rozvoj po Praze zdarma až do odvolání

Milí sportovci a příznivci roundnetu,

i když je doba ještě pořád jiná a my se nemůžeme potkávat na pravidelných trénincích nebo turnajích, máme pro vás aspoň malou změnu, která by vám mohla udělat radost.

S ohledem na aktuální situaci budeme do konce dubna objednávky po předchozí domluvě po Praze vozit osobně a zcela zdarma. Při předání samozřejmě budeme vybaveni ochrannými prostředky. V objednávce pak stačí zadat osobní předání Praha, my vám zavoláme a domluvíme se na podrobnostech.

Snad vám to udělá radost, budeme se těšit na vaše objednávky a přejeme klidné karanténní období hlavně ve zdraví.

 

Gabča

 

___

 

Akce skončila 25.5.2020, za všechny objednávky vám děkujeme!

Vyzvednutí zdarma v Praze až do 24. prosince!

Chtěli byste u nás zakoupit dárek pro vaše blízké, ale balíček už by vám standardním doručením nestihl dorazit? Nezoufejte – až do 24. prosince vám rádi naše produkty předáme po předchozí domluvě v Praze. Zavolejte nám na +420732628830 nebo napiště mail na info@roundnet.cz a domluvíme se kdy a kde vám balík předáme.

 

Krásné Vánoce přeje Jakub a Gabriela za roundnet.cz

Halové tréninky v Praze – pro začátečníky i pokročilé

Od letošní zimní sezóny se můžete těšit nejenom na středeční tréninky, ale i pondělní vedené tréninky (každé 2 týdny). Středeční tréninky budou patřit volnému hraní, pondělní tréninky budou vedené, s drilly, pro začátečníky i pokročilé. Budou probíhat v přetlakové hale na Výtoni – Podskalská 10 a sraz bude vždy v 19:15 před vstupem do školy. Pokud byste se chtěli přidat, stačí se zapsat v aplikaci týmuj.cz (vždy před tréninkem zde bude možnost zaškrtnout, že dorazíte), nebo nám můžete poslat mail a my už to s vámi doladíme. Zároveň, kdybyste si chtěli tréninky předplatit, protože už teď víte, že budete chodit často, máte následující možnosti:

Celý článek

Pražský Grand Slam

S radostí vás zveme na 3. evropský Grand Slam v Praze, který se bude konat 27. července na Mrázovce.Bude se jednat o zatím náš největší turnaj, na kterém si dáme opravdu hodně záležet.

 

Přihlásit se můžete do začátečnické, pokročilé nebo ženské kategorie tímto odkazem. Těšít se můžete na spoustu zápasů, fancy slunečních brýlí pro každého hráče a dalších cen, které můžete vyhrát v průběhu turnaje, a samozřejmě na afterparty, která bude hned pod Mrázovkou ve Smíchovské Formance.

 

Veškeré informace najdete na facebookové události, kam průběžné přidáváme aktuality.

 

Moc se na vás těšíme a určitě doražte, zahraje si opravdu každý!

 

 

Předprodej dresů

Představujeme vám limitovanou edici dresů v dámském i panském střihu s trenkami. Vyrobila nám je česká firma Jersey53 z prodyšného sportovního materiálu plnotištěnou sublimační technologií. Tolik péče a lásky nenajdete asi v žádných jiných dresech na světě, tak moc doufáme, že se vám budou líbit.

Celý článek