Z Mistrovství Evropy vezeme 3. místo!

Mistrovství Evropy v Kolíně nad Rýnem bylo letos pro Českou Republiku více než úspěšné, vezeme si z něj krásné 3. místo z mixové kategorie.

V sobotu se v mužské kategorii utkalo celkem 128 týmů, v ženské kategorii 32 týmů. Mezi muži byl horkým želízkem Streetgang, který se dostal do top 16, ale bohužel v round of 16 vypadli a nakonec se umístili na celkově 16. místu. Jirka s Ondrou byli kousek za nimi na celkově 21. místu, což považujeme rovněž za fantastický výsledek. Vítězi celého turnaje se stali rakušané Benny s Marianem po naprosto fantastickém finále, ve kterém porazili Wacka-Tac (Clemens a Tobi). 3. místo nakonec bral Optik Boom, který mimojiné v osmifinále vyřadil favority turnaje – brity SJP Fire.

Holky Gabča se Sabčou si vedly velmi dobře, bohužel v osmifinále narazily na němky, které byly silnější, a posunuly holky do boje o 5.-8. místo, ve kterém nakonec braly hezké 5. místo.

 

V neděli jsme dorazili na sportoviště s celkem 2 týmy do mixového turnaje, kterého se zúčastnilo neuvěřitelných 115 týmů. Gabča s Davidem i Sabča s Jirkou pohodlně vyhráli své skupiny a posunuli se do top32 pavouka. Jirka se Sabčou vypadli v osmifinále s německým týmem M+M a nakonec brali 8. místo, Gabča s Davidem se probojovali až do semifinále, kde narazili na německý tým Klein aber OHO, který byl nakonec silnější než oni. V boji o 3. místo proti německému týmu M+M ale nakonec vyhráli a mohli jsme se radost z cenného kovu v tak velké konkurenci.

Děkujeme všem za podporu a držení palců! Byla to jízda a nedělní boj o medaile byl fantastický.

Budeme se na vás zase brzy těšit,

Gabča