Prague Spikeball Open 2017

Rok se s rokem sešel a my jsme hostili letos už třetí Prague Spikeball Open. Dali jsme si na tomhle turnaji celkem záležet, protože ho považujem za highlight sezóny. Navíc jsme čekali německou výpravu, tak přece jsme jim museli ukázat, jak skvělý turnaj v Česku umím udělat.

Na Stadionu Mládeže jsme se začli scházet už od rána, s pomocníkama jsme připravovali zázemí, ceny do turnaje i tomboly, všechny roll-upy a bannery sponzorů, kteří se na turnaji s námi podíleli. V jedenáct jsme turnaj slavnostně zahájali a začlo se hrát. Byly dvě skupiny, jak už jsme na našich větších turnajích zvyklí – Beginners a Advanced. Obě skupiny měly vymezené sety, na kterých odehrávaly zápasy a současně jsme měli soupisky, kdo kdy a kde a s kým hraje. Po úvodní skupinovce jsme vyhlásili pořadí a rozlosovali jsme postavení do pavouka. V Beginnerech hrálo 8 týmu, v Advanced 16. Všechno nám na foťák dokumentovala šikovná fotografka Klárka a ještě k tomu náš kameraman. Čtvrtfinále a semifinále bylo fakt moc hezké pokoukání. Nakonec se do finálové čtyřky dostaly dva německé týmy (Optik Boom a BlockBuster), naši Avegare Joe’s a mladí Street Gang. Ti bohužel v zápase o třetí místo nestačili na BlockBuster, stali se ale překvapením turnaje. Tihle kluci hrajou Spikeball rok, jsou z Neratovic a během posledních měsíců udělali neskutečný pokrok. Finále mezi Optikama a Average Joe’s bylo napínavé, po prvním vyhraném setu Optiků naši kluci vyrovnali a nakonec Optiky nechali o kousek vyhrát. Zakápli jsme slzu, ale měli jsme i tak radost protože předvedli skvělý výkon.

Afterparty byla v nedaleké klubovně. Zahráli jsme mini kanjam a zapili super event, který se vám, doufáme, líbil. Nespočetněkrát ale děkujeme sponzorům, bez nichž by to rozhodně nebylo tak skvělé, jako to bylo. Limonády od Tátova sadu, marmelády a sirupy od YIMPIU, tubusy od Mixitu, disky od Ultima, poukázky na paintball a do Mercuria Laser game. Díky všem za parádní akci a už teď se těšíme. Na celou fotogalerii se můžete kouknout tady.

Vítězové kategorie Beginner

 

Nejlepší holčičí tým turnaje

 

Vítězové kategorie Advanced